Звіт директора школи

ЗВІТ ДИРЕКТОРА ШКОЛИ ЗА 20218-2019 н.рік

https://drive.google.com/file/d/17s9KdAbwHoHX6clVIWXMdPmMj44jK6gC/view?usp=sharing

Звіт директора школи за 2017-2018 н.р.


Звіт директора школи за 2016-2017 н.р.


Школа збудована у 1938 році та знаходиться  за адресою: 49035, Дніпровська обл., м. Дніпро, вул. Західна, 1, тел. (056) 760-53-20, електронна адреса: Sz085@dnepredu.dp.ua., код ЄДРПОУ № 26460762. Потужність школи-700 учнів. У 2017-2018 навчальному  році в школі  планується відкрити 15 класів. У них буде  навчатися 465 учнів.
Педколектив школи нараховує 31 вчитель. Із них 28 вчителів мають повну вищу освіту. Кваліфікаційні категорії розподілені таким чином: «Спеціаліст вищої категорії» - 14 учителів, « Спеціаліст І категорії» - 3 вчителя, « Спеціаліст ІI категорії»-3, «Спеціаліст» - 8 вчителів , без категорії - 3 вчителя. Педагогічне звання «Старший учитель» мають 7 учителів школи.
Згідно до річного плану роботи школи у 2016- 2017 навчальному році педколектив школи продовжував працювати над загальношкільною проблемою« Формування соціально активної  особистості   на основі удосконалення навчально-виховного процесу  та впровадження новітніх інформаційно-комунікаційних технологій»
Робота над цією темою проходить в рамках роботи над обласною проблемою «Освітні стратегії соціалізації особистості громадянського суспільства» на ІI етапі. Члени творчої групи на першочергове  місце ставлять  питання впровадження в практику роботи школи інноваційних методів і прийомів, а також застосування передового педагогічного досвіду.
Методична рада школи  спрямовувала роботу колективу на постійну  самоосвіту , регулярний огляд методичної й фахової літератури, систематичну пошукову роботу шкільних предметних методичних комісій.
Методичні комісії школи вели організаційно- методичну та творчо- пошукову роботу з елементами науковості з педагогами  відповідних предметів, постійно працювали у творчому пошуку на шляху реалізації інноваційних методів та прийомів, новітніх технологій. Приділялася велика увага вдосконаленню педагогічної майстерності, модернізації педагогічних технологій, у здійсненні яких самоосвіта вчителя набула першочергового значення. Особлива увага зверталася на індивідуальну науково- методичну роботу вчителів , спрямовану на вдосконалення їхньої теоретичної і практичної підготовки .
Початкова школа працює над науково - педагогічним проектом
"Інтелект України». Учні 1-а та 3-а класу працюють за експериментальним планом  і досягли хороших результатів у навчанні. На кінець  2016-2017 н.р. всі учні виконують вимоги експериментальної програми.
У середній та старшій  ланці працюють допрофільні: 8 клас природничого напрямку,  9 клас - філологічного напрямку  та профільний  11 клас  технологічного профілю. У зв'язку з чим години варіативної частини розподілені в цих класах таким чином, щоб підсилити предмети цього профілю.
З метою заохочення учнів до вивчення деяких предметів , розширення їх кругозору в школі були проведені предметні тижні: тиждень природничо- математичних наук, української та англійської мови, тиждень безпечного поводження на дорогах. Учні  школи  під  керівництвом  класних  керівників,  учителів - предметників  упродовж  року були учасниками  конкурсів,  акцій,  операцій  різних  рівнів. Вихованці членів МК  брали участь у конкурсах «Колосок » (87 учн.), « Кенгуру»( 78 учн.), « Ерудит» ( 5 учн.), « Авторська пісня» -Герасько А. зайняла I місце в районі, « На крилах пісень» Крошка Є. посіла III  місце. Активно ведеться робота по  захисту робіт з хімії в МАН учнями 11 класу Черненко Д. та Головко О.(керівник Огір Н.М.),  Головко Олександр  посів 3 – є місце та отримав стипендію МАН  . На  районних олімпіадах з предметів базового компоненту школа отримала 20 призових місць. Так, призерами районних олімпіад стали учні таких учителів: Караченцевої  Н.М. (IIІ місце,фізика,7- Б, 8 класи, IIІ місце, математика, 6 клас), Орлова Ю.П (ІІІ місце, фізика), Яковиніч Т.М.(III місце, біологія), Огір Н.М. (I місце, хімія, 11 клас, II місце, 7, 8 класи) , Мациборка Т.В(ІІІ місце, музика), Давидова Н.М( I місце, ОТМ,6 клас, II місце , 8 клас, ІІІ місце, 7 клас), Радіонова В.В (II місце, історія , 9 клас, III місце , 9 клас, III місце, правознавство, 9 клас), Снитко С.В. (  ІІІ місце, українська мова та література, 7 клас), Петрик В.В ( ІІІ місце, українська мова та література, 8 клас),  Чуприна С.В( III місце, англійська мова , 9 клас ). Моніторинг участі учнів у олімпіадах свідчить про результативну підготовку учнів до олімпіад, належну роботу вчителів з даного питання. За підсумками участі в ІІ етапі Всеукраїнських предметних олімпіад  І місце посіли 3 учні, ІІ місце  – 4  учні, ІІІ місце – 13 учні.
За результатами державної підсумкової атестації , проведеної у формі зовнішнього незалежного оцінювання учні 11 класу мають такі результати:
українська мова- успішність 100%, якість 63%,
математика – успішність 100 %, якість 50%,
англійська мова - успішність 100 %, якість 50%,
біологія – успішність 100 %, якість 67 %,
хімія- успішність 100 %, якість 100 %,
За результатами навчання успішність учнів у 2016- 2017 н.р. становить 100%, а якість 65%.
З метою поширення і впровадження в практику роботи школи кращого досвіду вчителів, ефективних форм і методів роботи протягом цього навчально року було вивчено досвід роботи вчителів  Пацкової Т.В.,         Вовк Н.Б, Степанової С.М., які є  вчителями  початкової школи  та в цьому році атестувалися.
Протягом 2016/2017 навчального року створені умови для підвищення теоретичного та професійного рівня вчителів на курсах перепідготовки у  Дніпропетровському   обласному   інституті післядипломної педагогічної освіти. Успішно пройшли курси підвищення кваліфікації за спеціальністями:
-        російська мова – 2 учителя;
-        зарубіжна література – 1учитель;
-        географія – 1 учитель;
-        початкові класи – 3 учителя.
Методична робота стимулювала педагогічних працівників до підвищення кваліфікаційної категорії. За наслідками атестації у 2016/2017 навчальному році було встановлено кваліфікаційну категорію:
-        «спеціаліст другої категорії» - Мациборка Т.В., Муригіна О.О.,
-        підтверджені кваліфікаційні категорії « спеціаліст вищої категорії» - Вовк Н.Б., Степанова С.М, Караченцева Н.М.,
-        присвоєно  звання« старший учитель»- Степанова С.М., Вовк Н.Б;
-        присвоєно  11 тарифний  розряд - Пацкова Т.В..
-        відповідає займаній посаді- Орлова Ю.П , Караченцева Н.М.
В школі працює комп'ютерний клас. Учні 2-9 класів  успішно вивчають предмет  інформатику. На базі комп'ютерного кабінету проводять уроки вчителі англійської мови Чуприна С.В., української мови та літератури Петрик В.В., Караченцева Н.М.
В цьому навчальному році школа взяла участь у   Всеукраїнському моніторинговому опитуванні викладання та навчання серед директорів і вчителів загальноосвітніх навчальних закладів( за методологією ТАLIS) та отримала сертифікат. З 2016 року школа зареєструвалася та розпочала роботу  у  Міжнародному  проекті МІКСІКЕ – освітньому  онлайн середовищі, що  надає можливість вчителям, учням і батькам створювати та використовувати  власні  навчальні онлайн матеріали, а також використовувати онлайн- колекцію навчальних  матеріалів, яку спільними зусиллями створили педагоги-учасники проекту. Також  освітнє онлайн середовище Міксіке дозволяє організовувати та проводити навчальні змагання серед учнів школи,   між учнями різних шкіл області або країни, а також між школами різних країн Європи. Всі заходи в рамках проекту для загальноосвітніх навчальних закладів України проводяться безкоштовно.   
Виховний процес у школі забезпечується нормативно- правовими документами Міністерства освіти та  науки України. На виконання Національної програми виховання дітей і учнівської молоді  в школі створюються  і впроваджуються конкретні програми виховання .Учні нашої школи беруть участь у районних та міських заходах , конкурсах та інтелектуальних змаганнях. Актив учнівського самоврядування проводив роботу за напрямками:  « Законотворець», « Інтелект» , « Прес-центр»,                 « Пам'ять» , « Дозвілля». Учні нашої школи взяли активну участь у акції « Голуб миру», « Чисте подвір’я», « Діти – дітям».
Велика увага класними керівними школи приділяється питанню національно - патріотичного, морального ,громадянського виховання учнів.
 В школі був створений штаб національно – патріотичного виховання школярів, метою якого є формування  в учнівської молоді високої громадянської активності та національної свідомості, причетності до творення сьогодення України та її майбутнього, проведення заходів з національно-патріотичного виховання школярів, налагодження співпраці з представниками Збройних Сил України та громадських організацій національно-патріотичного напряму, заохочення учнів до благодійницьких соціальних, інтелектуальних та творчих ініціатив і проектів, забезпечення активної участі сім'ї в розвитку   фізично і морально здорової, патріотично налаштованої особистості.
Головною метою школи на сучасному рівні школи є створення умов для формування сучасного рівня знань , розвитку особистості, їх самореалізація і самовизначення , виховання патріотизму, працелюбства, поваги до старших, екологічного виховання, створення умов, які гарантують охорону здоров'я .
Перед нашою школою сьогодні стоять такі завдання:
-       Розширення спектру соціального партнерства школи , зв'язок із коледжами та вищими навчальними закладами міста з питання профорієнтації;
-       Подальша інформатизація школи, підключення комп'ютерного класу до мережі Інтернет, впровадження дистанційної освіти, використання ІКТ на уроках усіма вчителями школи;
-       Підвищення значимості особистісних досягнень учнів в різних областях діяльності, участь у різноманітних конкурсах і змаганнях.
-       Формування життєвих компетентностей учнів, орієнтування випускників школи на професії, які потрібні в нашому регіоні та місті.

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

В таборі "Соняшник" відбувся модний показ!

День цивільного захисту